آینه بک لایت

خانه محصولات آینه آینه بک لایت

آینه بک لایت

 1. با توجه به الویت زیبایی خانه در زندگی مدرن توجه زیادی به اجزای به ظاهر جزئی شده است که همین اجزا جزئی با قرار گرفتن در کنار هم جلوه خاصی به دیزاین داخلی می دهد. در این میان آینه ها به دلیل انعکاس نوری که دارند محیط را زیباتر از آنچه هست نشان می دهند. آینه های بک لایت که در سال های اخیر بیش از پیش مورد استفاده قرار میگرند توانسته اند جایگاه ویژه ای را در طراحی داخلی به خود اختصاص داده است. برای درک بهتر اینکه آینه بک لایت چیست و چه استفاده هایی از آن می شود می توانید مقاله آینه بک لایت را مطالعه فرمایید.

  نحوه تولید آینه بک لایت

  1- انتخاب طرح و ابعاد آينه توسط مشتری

  2- انتخاب رنگ نور پشت آینه توسط مشتری

  3- طراحی آینه توسط نرم افزار ترسیمی

  4- برش آینه طراحی شده توسط دستگاه CNC

  5- تعیبیه چراغ های رنگی با استفاده از چسب مخصوص آینه در پشت آینه که به صورت نواری می باشد

  6- تعبیه فیتینگ در پشت آینه برای نصب راحت تر آینه بک لایت روی دیوار

  فیتینگ آينه بک لایت چیست؟

  آينه های بک لایت به دلیل نوری که در پشت آنه تعبیه می شود نیازمند یک فاصله از آینه تا محل نصب می باشند به این معنی که آینه های بک لایت را نمی توان به صورت مستقیم روی دیوار نصب کرد ازین رو می بایست قسمت داخلی آينه را به دیوار نصب کرد برای این کار از فیتینگ آینه بک لایت استفاده می شود. همانطور که در تصویر مشاهده می کنید فیتینگ آینه بک لایت از دو تکه چوب برش خورده زاویه دار تشکیل شده است.زاویه دار بودن تکه های فیتینگ به این دلیل است که به صورت کامل روی هم قرار بگیرند تا احتمال جابجا شدن آينه بک لایت به صفر برسد نحوه قرار گیری فیتینگ به این صورت است که تکه شماره 1 با استفاده از چسب مخصوص آينه روی آینه نصب می شود و تکه شماره 2 روی محل نصب با استفاده از میخ و یا پیچ محکم نصب می شود. پس از نصب این دو تکه روی دیوار و آينه به صورت زاویه دار به صورت نشیمن روی هم قرار می گیرند و به همین صورت آينه بک لایت روی دیورا نصب می شود.

  فیتینگ آینه بک لایت

   

  ایده های جدید آینه بک لایت 

   

  روش تولید آینه های بک لایت سند بلاست

  در آینه های بک لایت سند بلاس معولا  جیوه دور آینه با استفاده از سند بلاست از بین می رود و به صورت مات باقی می ماند. سندبلاست شدن آینه بک لایت باعث می شود که نور پشت آینه از قسمت های سند بلاست شده به سمت بیرون ساطع شود و زیبایی خاصی به محیط بدهد.روش تولید آینه بک لایت سند بلاست همانند آینه بک لایت می باشد فقط بعد از مورد 4 که در اول مطلب گفته شد بعد از برش آینه در کارگاه سند بلاست، سندبلاست می شود و سپس ادامه مراحل...

دیدگاه خود را به اشتراگ بگذارید