شیشه لمینت

خانه محصولات شیشه شیشه لمینت

شیشه لمینت

 1. امروزه استفاده از محصولات شیشه فقط محدود به کارهای تزئیناتی و دکوراسیون نمی باشد به طوری که در خیلی از موارد جایگزین مصنوعات چوب و فلزات شده و هر روز در حال گسترش می باشد. زیبایی شیشه یکی از دلایل این جایگزینی است ولی ابن خود به تنهایی نمی تواند این جایگزینی را توجیه کند. زیبایی ، مقاومت در مقابل ضربه و استقامت از جمله خصوصیاتی است که تماما در شیشه های لمینیت وجود دارند.

  شیشه لمینت چیست

  در تعریف کلی، به شیشه هایی که از دولایه شیشه سکوریت یا بیشتر ساخته شده اند و از مقاومت بالایی در مقابل ضربه برخوردار هستند شیشه لمینیت گفته می شود به این صورت که مابین لایه های شیشه تلق پی وی بی قرار داده و با حرارت دهی در کوره ساخته می شود همچنین با افزایش لایه های شیشه مقاومت آن افزایش پیدا می کند که در مقاله شیشه لمینت به صورت کامل به توضیح آن پرداخته ایم

  موراد استفاده از شیشه لمینت

  در خیلی از موارد شکستگی و خرد شدن شیشه صدمات مالی و جانی جبران ناپذیری را به دنبال دارد. یکی از دلایل مهم استفاده از شیشه لمینیت این است که در صورت برخورد ضربه شدید و شکستن، لایه استفاده شده مانع از خرد شدن شیشه و پاشیده شدن ذره های شکسته به اطراف می شود و همین امر موجب کاهش چشمگیر صدمات جانی شده.

  نمای برج ها ، ویترین های طلا فروشی، نمایشگاه ها، جان پناه شیشه ای، نرده و راه پله شیشه ای و... همچنین تمامی نمونه کارهای الماس جام که در بالای تصویر مشاهده کردین از شیشه لمینت استفاده شده اند.

دیدگاه خود را به اشتراگ بگذارید