شیشه طرح دار

خانه بلاگ شیشه طرح دار
  1. با پیشرفت صنعت و تکنولوژی در طراحی دکوراسیون های فضای داخلی و بیرونی استفاده از شیشه در نمای خارجی ساختمان و طراحی های داخلی مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. به خصوص طراحان و معماران دکوراسیون داخلی شرکت های مختلف دکوراسیون برای ایجاد تنوع و زیبایی در محیط از شیشه های تزیینی و دکوراتیو بهره می گیرند تا به فضای طراحی شده با استفاده از سازه های شیشه ای در کنار متریال های خشک و فلزی روح زندگی ببخشند. مشاهده تمام محصولات شیشه الماس جام

    شیشه طرح دار از ایجاد یک الگوی منظم روی شیشه مسطح تولید می شود. شیشه طرح دار عمدتاً در دکوراسیون داخلی و معماری داخلی برای جلوه بیشتر ، افزایش زیبایی و امنیت استفاده می گردد. امروزه شیشه‌های طرح دار در کاربردهایی که نور به شفافیت ارجحیت دارد، طبق الگوهایی ظریف مورد اجرا قرار می گیرد .

    در ایجاد طرح روی شیشه ها محدودیت خاصی وجو ندارد و میتوان هر طرح درخواستی مورد نیاز خریداران را روی آن پیاده نمود از جمله طرح های پر طرفدار روی شیشه می توان به لوگو شرکت یا سازمان ، طرح راه مات ، طرح مات و طرح های گرافیکی اشاره کرد. با ایجاد طرح روی شیشه و کاربرد ان در فضای داخلی و خارجی ساختمان نتنها به زیبا سازی محیط افزود بلکه علاوه بر اجازه دادن عبور نور طبیعی به طور کامل به داخل از دیده شدن داخل جلوگیری کرده و موجب افزایش حریم شخصی و امنیت می گردد. هر چقدر طرح پیاده شده روی شیشه پیچیده تر باشد در قیمت گذاری روی آن موثر است .

    برای طرح دار کردن شیشه های ابتدا طرح مورد نظر را روی شیشه سکوریت چسبانده و با پرتاپ شن و ماسه با فشار زیاد روی شیشه حفره های ایجاد می کنند تا طرح مورد نظر شکل بگیرد وجود شیشه سکوریت در این شیشه ها باعث حفظ و استحکام شیشه در مقابل ضربات مختلف است و اجسام و افراد را از خطر جانی و مالی محافظت می کند.