موارد استفاده کابین دوش

خانه بلاگ موارد استفاده کابین دوش
 1. شیشه دور دوشی یکی از محصولات پر طرفدار ساخته شده در صنعت شیشه سازی است این محصول امروزه به صورت گسترده در امر ساختمان سازی و طراحی داخلی مورد استفاده قرار می گیرد و طراحان داخلی برای زیباتر سازی فضای داخلی از صنایع شیشه به شدت استقبال می کنند.

  امروزه شیشه به عنوان یک متریال ظریف در کنار سایر متریال های خشک و بی روح سنگ و چوب جای خود را باز کرده است و از آشپزخانه گرفته تا اتاق پذیرایی و حمام را تحت تاثیر خود قرار داده است بعد از پارتیشن شیشه ای ، پله شیشه ای، درب اتوماتیک شیشه ای ، میز شیشه ای و… دور دوشی ها سهم بسیار عمده ای در طراحی داخلی پیدا کرده اند خصوصا برای منازل شهری که به خاطر کمبود فضا حمام و توالت با یکدیگر تلفیق هستند.

  این دور دوشی ها نقش کلیدی در جداسازی و حفظ بهداشت فضا را بازی می کنند. همانطور که در بالا به آن اشاره نموده ایم کاربرد شیشه در طراحی و دکوراسیون داخلی منازل به عنوان متریالی مطرح قابل استفاده می باشد.شیشه دور دوشی همان طور که اسمش پیداست در داخل فضای حمام برای پارتیش سازی محیط مورد استفاده قرار می گیرد که علاوه بر مزایایی که دارد از لحاظ زیبای در اجرا برای مدرن کردن محیط حمام مورد استفاده قرار می گیرد.

  دوردوشی ها به نوعی یک پارتشین متحرک محسوب می شوند البته به صورت ثابت هم در بازار موجود هستند. اهمیت استفاد از دور دوشی کمک به جلوگیری از بخار آب بر روی دیوار ها ، آینه و سرویس بهداشتی می باشد. 

  وجود بخار در فضا و ریختن اب هنگام استفاده از حمام علاوه بر ایجاد ظاهر کثیف و نامناسب سبب فرسودگی اجسام ، شوره و پوسیدگی در محیط شده که راه حل بسیار راحت ان استفاده از شیشه دوردوشی در طراحی این بخش می باشد به گونه ای که استفاده از آن علاوه بر جلوگیری از پخش آب و تاثیر بخار و لکه باعث ایجاد فضایی ایزوله برای حفظ حرارت مطلوب در زمان دوش گرفتن و جلوگیری از پاشیدن آب در محیط می شود. فروشگاه الماس جام

   اجزای مختلف شیشه دور دوشی

  شیشه نشکن همان سکوریت

  فریم ضد آب و ضد زنگ از جنس بیلت نو آلومینیوم

   یراق آلات

   درزگیرها و نوارهای از جنس آلومینیومی یا پلاستیکی

  مزایای استفاده از این محصول شیشه ای

  اجرا به صورت متحرک و ثابت

  مقاومت در برابر آتش سوزی به خاطر جنس نشکن

   ایمن بودن به دلیل جنس سکوریت چرا که شیشه به خاطر جنسی که دارد در هنگام ضربه و شکسته شدن در محیط پخش نمی گردد

   امکان استفاده از ان در طرح ها و رنگ های مختلف برای زیباترساختن محیط

   دادن سبکی مدرن و زیبا به فضای داخلی

  جلوگیری از پاشیده شدن آب به سایرفضای سرویس حمام

  ایزولاسیون و حفظ حرارت در محیط حمام

  جلوگیری از آسیب رساندن ناشی از بخار آب به محیط حمام مثل اینه ها و دیوار ها  توسط شیشه دور دوشی