زیباسازی سرویس بهداشتی با شیشه دوردوشی

خانه بلاگ زیباسازی سرویس بهداشتی با شیشه دوردوشی
 1. شیشه دوردوشی یا کابین دوش جزئی از حمام‌های مدرن شدند، که طرفدارانی برای خود جذب کردند. در این متن به شما از مزایا و ویژگی ‌های این محصول خواهیم گفت. بهترین طرح ‌ها و دکوراسیون را با وجود شیشه های دوردوشی در حمام خواهید داشت. علاوه بر زیبایی و شیک کردن منزل، با استفاده از آن در فضا نیز صرفه جویی می‌شود. چراکه امروزه با کم شدن فضاهای مسکونی و آپارتمانی شدن خانه‌ ها، معمولا فضا سرویس بهداشتی، روشویی و حمام را تلفیق می‌کنند. از این رو وجود کابین دور دوشی جهت مجزا کردن حمام از سرویس بهداشتی اهمیت پیدا می‌کند.

  در واقع کابین دوش تفاوتی جزئی با شیشه دور دوشی دارد. این تفاوت از فروش آماده و یا ساخت آن با توجه به اندازه و سفارش خاص مشتری است. شیشه دور دوشی پس از اندازه گیری و با توجه به شرایط و سفارش مشتری ساخته شده و بعد ۵ الی ۷ روز تحویل داده می‌شود. اما کابین دوردوشی به صورت آماده با اندازه ‌های استاندارد در فروشگاه‌ ها وجود دارد و امکان خرید سریع آن‌ ها وجود دارد.

  جنس شیشه دوردوشی و ویژگی‌ های آن

  جنس این شیشه‌ ها سکوریت با ۱۰ میلیمتر ضخامت است.  نظافت آن آسان است ایمنی بالایی دارد و به سختی می‌‌‌‌‌‌‌شکند. حتی اگر هم بشکند به قطعه‌ها تیز و برنده تقسیم نمی‌شود بلکه قطعات ریز و صیقلی را ایجاد می‌کند که گوشه‌ای ندارد. از این لحاظ است که ایمنی شیشه سکوریت را بالا می‌دانیم و از آن در شیشه دوردوشی بهره می‌بریم.

  البته باید توجه کنید که ابزار یراقی که در دوردوشی استفاده می‌شود تماما باید ضد زنگ باشند. معمولا جهت اینکار از جنس استنلس استیل ۳۰۴ استفاده می‌کنند تا در فضای مرطوب حمام مقاوم باشد.

  با استفاده از دوردوشی های شیشه ای آب و رطوبت با خارج از آن محدوده نفوذ نمی‌کند و این به کنترل رطوبت بسیار کمک می‌کند. این امر موجب می‌شود باقی نقاط حمام لیز و سر نشود. در انرژی نیز صرفه جویی می‌شود و به سرعت محوطه دوش گرم می‌شود. به دلیل همین ویژگی‌ها و مزایا این روزها استفاده از این ایده بسیار پر طرفدار شده است.

  شیشه دوردوشی تنوع زیادی در رنگ و یراق مصرفی در آن دارد. همچنین علاوه بر زیبایی نصب راحتی دارد. می‌توان آن را به اشکال مختلف با توجه به سلیقه و مقدار جا، قرار داد. مثلا اگر فضا برای باز شدن در به سمت داخل یا بیرون را ندارید از دوردوشی با حالت کشویی استفاده کنید.

  در الماس جام بیشتر مدل‌ها و طرح‌های دوردوشی را خواهید یافت و یا اگر مدل جدیدی مد نظرتان هست؛ می‌توانید با مشاوره سایت تماس برقرار کنید و از راهنمایی‌های ایشان استفاده کنید. خرید شیشه دوردوشی

  انواع دوردوشی های شیشه ای

  در حالت کلی شیشه دوردوشی به دو دسته تقسیم می‌شود: کشویی و لولایی

  هر کدام از این دسته‌ها را با توجه به شرایط محیط، سلیقه کارفرما و محل قرارگیری و … انتخاب می‌شود. حال این دو دسته کلی خود به زیرمجموعه‌هایی تقسیم می‌شوند که در پایین چند نمونه از آن را نام می‌بریم: دوردوشی کشویی با ریل و ابزار یراق آنادایز، دور دوشی با ریل و ابزار یراق اسپایدری، دور دوشی به صورت شیشه ثابت و دوردوشی به صورت لولایی. فروشگاه الماس جام