شیشه حمام پارتیشنی

خانه بلاگ شیشه حمام پارتیشنی
 1. کاربرد شیشه حمام و شیشه سرویس بهداشتی تنها به استفاده از دور دوشی به صورت اتاقک محدود نمی شود بلکه با همان ماهیت شیشه حمام به صورت تک شیشه ای برای جداسازی مورد استفاده قرار می گیرد در ادامه به تشریح این مورد می پردازیم.

  شیشه سرویس بهداشتی پارتیشن

  اگر مقاله شیشه دور دوشی را مطالعه کرده باشین به طور کامل راجع به کاربرد اصلی شیشه دور دوشی پرداخته شده است. یکی دیگر از مواردی که برای جداسازی محیط های داخلی حمام و سرویس بهداشتی استفاده می شود شیشه حمام پارتیشن می باشد به این صورت که شیشه به صورت مربع و یا مستطیل در ابعاد مختلف به صورت ساده و یا طرح دار برای جدا سازی بین دو فضا استفاده می شود. این نوع از شیشه حمام به دلیل حجم کم  و قیمت مناسب نسبت به دور دوشی کاربرد بسیاری دارد مانند جداسازی روشویی از آینه و حوله خشک کن در سرویس بهداشی، جداسازی وان حمام و جکوزی از قسمت های دیگر و ...

  شیشه حمام

  شیشه حمام پارتیشن طرح دار

  شیشه حمام پارتیشن بسته به سلیقه مشتری به صورت طرح دار و ساده طراحی و پیاده سازی می شود که معمولا به دلیل تکی بودن و متحمل نشدن هزینه های بالا اگر به صورت طرح دار اجرا شود هم مقرون به صرفه بوده و هم از زیبایی برخوردار خواهد بود. به این صورت که طرح مورد نظر مشتری با استفاده از سندبلاست و دستگاه های مخصوص روی شیشه پیاده سازی می شود و سپس در مکان مورد نظر با استفاده از یراق آلات مخصوص نصب می شود.
  نوع شیشه انتخابی برای شیشه حمام  اعم از شیشه دور دوشی و پارتیشن تماما به صورت سکوریت بوده ولی به لحاظ اینکه شیشه حمام پارتیشن به صورت تکی مورد استفاده قرار میگیرد بهتر است که از شیشه 10 میل لمینت استفاده شود. با این کار علاوه بر افزایش عمر شیشه، درصورت شکسته شدن از پاشش خورده شیشه به اطراف جلوگیری به عمل می آید و خطرات ناشی از شکستگی تاحد چشمگیری کاهش می یابد.

  شیشه و آینه دکوراتیو الماس جام