آینه کاری تحولی شگرف در دکوراسیون

خانه بلاگ آینه کاری تحولی شگرف در دکوراسیون
 1. اگربه فنگ‌شویی اعتقاد داشته باشید، باید بدانید که استفاده از آینه می‌تواند، خانه، دفتر یا سالن کارتان را به محیطی جذاب و شیک بدل کند. فنگ‌شویی می‌گوید که آینه نماد عنصر آب در منزل است و می‌تواند در نقاط مختلفی از محیط قرار بگیرد. اگر بگوییم یکی از مهم‌ترین وسایل برای طراحی و دکوراسیون منازل، آینه است، پر بیراه نگفته ایم. آینه کاری برای هر خانه‌ای واجب است.

  حال اگر برای زیبا سازی و دکور هم بخواهیم از آن استفاده کنیم، نور الا نور می‌شود. آینه‌ها، اشیای جذاب و درخشانی هستند که محیط را زیبا و شیک می‌کنند و با توجه به ویژگی‌های فیزیکی موجود در آنها می‌توانند روی اندازه فضاها اثرات مثبتی بگذارند. پس اگر می‌خواهید به فضایی که در اختیار دارید، بُعد اضافه کنید، بعضی از رنگ‌های محیط را درخشان‌تر و در فضا منعکس کنید، محیط را بزرگ‌تر نشان بدهید و… حتما به استفاده از یک آینه در طراحی داخلی باید فکر کنید. سفارش آینه کاری سنتی

  تاثیر آینه در زیبایی خانه

  این روزها که بیشتر در فضاهای تنگ و تاریکی به نام آپارتمان زندگی می‌کنیم، عنصری در طراحی داخلی که فضا را بزرگ‌تر و روشن‌تر کند، بیشتر از هر زمان دیگری اهمیت پیدا می‌کند. حتی آینه‌کاری در سقف و ستون‌ها هم که از دیرباز مورد توجه معماران قرار داشته، علاوه بر زیبایی و نوری که به محیط تقدیم می‌کند، در عمق بخشیدن به هر اتاقی اثری غیرقابل انکار دارد. فروشگاه الماس جام

  وجود آینه در اتاق پذیرایی، اتاق خواب، راهروها یا هر فضای دیگری می‌تواند به فضا بُعد بدهد. واضح است وقتی آینه را روی دیوار یکی از بخش‌های نام‌برده از منزل یا دفتر کار و… قرار می‌دهید، در ظاهر فضا را دو برابر خواهید کرد. انعکاس تصاویر روبه‌رو در آینه، می‌تواند آپارتمان نقلی و کوچکتان را حسابی دلباز کند. حالا وقتش است که به سراغ کاربرد بعدی آینه برویم.

  آینه کاری: سرپوشی بر ایرادات محیط

  یکی دیگر از کاربردهای آینه در طراحی فضا این است که می‌تواند برخی از نواقص و ایرادات محیط را پوشش بدهد. برای مثال فرض کنید مجبور هستید، بخشی از فضای پذیرایی یا نشیمن آپارتمان خود را به دلیل کم بودن فضای در دسترس به کمد تبدیل کنید. وجود کمد در نشیمن و پذیرایی، یا یک انباری که در باریک آن رو به فضای مشرف به پذیرایی و نشیمن باز می‌شود تا حدی از یکدستی و زیبایی فضا کم می‌کند. در این مواقع با در نظر گرفتن دری آینه‌ای یا به عبارت دیگر اتصال آینه روی در کمد و انباری می‌توانید هم فضا را بزرگ‌تر نشان بدهید و هم کمد و انباری و… را از دید پنهان کنید.

  آینه کاری در نقاط مختلف خانه

  استفاده از آینه در پذیرایی و هال منزلتان بسیار ایده خوبی است. شما آینه را می‌توانید با میز کنسول زیبایی در پذیرایی قرار دهید و جلوه شیکی به فضا بدهید. و یا آن را پشت میز ناهارخوری یا بین دو پنجره، در کتابخانه و یا بالای شومینه قرار دهید. همچنین قرار دادن آینه در آشپزخانه هم می‌تواند ایده بجایی باشد. مثلا اگر آشپزخانه پنجره ندارد و یا نورگیر کمی دارد با گذاشتن آینه می‌توان نور را منعکس کرد. یا اینکه می‌توان آن را در بدنه کابینت و یا قاب شده رو دیوار قرار داد. همچنین وجود آینه در اتاق خواب از واجبات است که جدا از بحث زیبایی، نیاز روزانه ما به آراستگی را برطرف می‌کند.

  تجریه ی شما از آینه کاری منزل یا محیط کاری تان چیست؟ نظراتتان را با الماس جام به اشتراک بگذارید.