طراحی منزل با سقف شیشه ای طرح دار

خانه بلاگ طراحی منزل با سقف شیشه ای طرح دار
 1. خصوصا سقف شیشه ای امروزه نقش بسیار کاربردی در صنعت ساختمان سازی پیدا کرده اند و بهترین چیدمان در کنار سایر متریال های سنگ و چوب هستند، همچنین بهترین مصالح برای خلق یک معماری باشکوه.

  استفاده از سقف شیشه ای با باعث ایجاد تاثیری بصری و بزرگ جلوه دادن فضای یک خانه، در روحیه ی افراد بسیار تاثیر گذار هستند.  نمونه ای از شیشه های تزینی است که در سقف ساختمان به کار گرفته می شود. شیشه به کار رفته در ساختمان از جنس شیشه های معمولی نیست که در برابر ضربه به راحتی بشکند. جنس این شیشه ها بسیار محکم و از لایه های سکوریت نشکن است تا به هنگام ضربه و خرد شدن، خرده های شیشه در فضا پخش نشود، در داخل فرو برود تا از آسیب های احتمالی جانی و مالی جلوگیری شود.

  در گذشته استفاده از سقف های اجری و مستحکم مرسوم بود و امکان دسترسی به دور نمای اسمان نبود اما با پیشرفت‌های اخیر در زمینه ساخت شیشه و استحکام سازی آن، انسان توانسته است این فاصله را از بین ببرد. استفاده از سقف شیشه ای این امکان را به وجود آورده تا علاوه بر داشتن دورنمایی از طبیعت، از آسیب‌های احتمالی طبیعی نیز جلوگیری کند. استفاده از شیشه در پنجره‌ها و سقف عاملی لاکچری در دکوراسیون داخلی محسوب می‌شود که جلوه بی نظیری به ساختمان خواهد داد.

  استفاده از سقف شیشه ای در طراحی داخلی

  همانطور که اشاره شد استفاده از شیشه های طرح دار سقفی برای دکوراسیون نقش فوق العاده ای بازی می کند شما با استفاده از این شیشه ها میتوانید نمایی متفاوت به بنای خود بدهید. شیشه های سقفی در طرح ها و رنگ های مختلف تولید شده اند که به راحتی نیاز هر سلیقه ای را برطرف می کنند.

  قابلیت طرح پذیری و رنگ پذیری شیشه استفاده شده در سقف شیشه ای آن را تبدیل به یک متریال تزیینی عالی برای استفاده در بناهای ویلایی ، اداری و حتی ساختمانی کرده است. با توجه به انعکاس نور و تصاویر در شیشه، استفاده از آن در سقف‌ها علاوه بر بزرگتر نشان دادن فضا باعث روشنایی بیشتر میشود. استفاده از قابلیت عبور نور از شیشه و استفاده از طرح‌هایی که بر روی شیشه ترسیم می‌کنند به همراه نورپردازی از پشت آن، باعث ایجاد طرح‌هایی زیبا و لاکچری در فضا می‌شود که طراحی زیبایی را برای ساختمان به همراه می آورد. در نتیجه اگر شما میخواهید یک ساختمان لاکچری داشته باشید طراحی منزل با شیشه طرح دار سقفی به شما بسیار پیشنهاد می شود. خرید سقف شیشه ای

  انواع سقف های شیشه ای

  سقف های شیشه در دونوع متفاوت ثابت و متحرک تولید می شوند که بسته به مکان مورد استفاده و سلیقه هر فرد دارد.

  سقف های متحرک شیشه ای برای پاسیو، بالکن و رستوران ها مناسب هستند و از امنیت بسیار بالایی برخوردارند. سازه فلزی این نوع سقف ترکیبی از آهن و آلومینیوم است که به وسیله موتورهای مرغوب ایتالیایی جا به جا می شوند.

  سقف شیشه ای ثابت نیز از امنیت زیادی برخودار است با این تفاوت که ثابت است و امکان جابه جایی آن وجود ندارد.

  هر دو سقف شیشه ای محصولاتی لوکس هستند که در معماری نوین ساختمان ها، مجتمع های تجاری و رستورانها بسیار کاربردی هستند. فروشگاه الماس جام