شیشه رنگی بین کابینتی

خانه بلاگ شیشه رنگی بین کابینتی
 1. شیشه های رنگی جزو آن دسته از شیشه هایی هستند که برای زیبایی و جلوه دادن به قلب هر خانه یعنی آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرند. شیشه های رنگی با عناوینی مانند شیشه لاکوبل شناخته می شوند که در موارد مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند که در این مقاله قصد داریم به توضیح کامل در مورد شیشه رنگی بین کابینتی بپردازیم.

  شیشه لاکوبل رنگی

  قبل از پرداختن به موضوع اصلی،می بایست بامفهوم شیشه لاکوبل رنگی آشنا شویم. شیشه لاکوبل رنگی به شیشه هایی گفته می شوند که یک طرف آن با استفاده از مواد با کیفیت و قرار گرفتن در کوره، رنگ شده و سطح دیگر آن به صورت شفاف باقی می ماند که همین امر باعث شده تا شیشه ای به صورت رنگی و با شفافیت و کیفیت سطح عالی داشته باشیم و از آن برای هرچه زیباتر کردن محیط استفاده کنیم. در مقاله شیشه لاکوبل نحوه ساخت و کاربردهای آن به صورت کامل پرداخته شده است.

  دلیل مطرح شدن شیشه بین کابینتی

  همانطور که همه ما می دانیم، همیشه زیبایی آشپزخانه یکی از مسائل پر اهمیت بین خانواده ها بوده و هست و به همین دلیل در اکثر موارد در الویت بالاتری قرار دارد. قسمت های جداشدنی آشپزخانه مانند کابینت، اجاق گاز و ... را می توان با هزینه هایی به نسبت کمتر از بازسازی یک خانه تغییر داد و مطابق با سلیقه های هر شخص اجرا و پیاده سازی کرد ولی این کار طبیعتا در مورد قسمت های جدانشدنی مانند کاشی دیوار و سقف و ... صدق نمی کند. همین امر سبب شد تا محصولی به نام شیشه بین کابینتی مطرح شود تا چالش های پیش روی خانواده ها و متخصصین دکوراسیون برطرف شود به این صورت که جز به جز از فضای آشپزخانه اعم از قسمت های جداشدنی و جدا نشدنی مطابق با سلیقه افراد شکل بگیرد.

                                                                

  علت و چگونگی استفاده از شیشه رنگی بین کابینتی

  فضای بین کابینت ها در مقایسه با کابینت ها و دیگر اجزای آشپزخانه، معمولا از زیبایی کمتری برخوردار است که این تفاوت در نگاه اول کاملا محسوس بوده و تا حد چشمگیری از زیبایی آشپزخانه می کاهد. برای رفع این مشکل، شیشه رنگی بین کابینتی یا همان شیشه لاکوبل بین کابینتی بهترین گزینه می باشد به این صورت که با استفاده از شیشه های رنگی بین کابینتی در رنگ ها مختلف و با بهترین کیفیت سطح این فضا را با سلیقه خود پوشش داده و زیبایی آشپزخانه خود را دوچندان کنید.

  چگونگی استفاده از شیشه بین کابینتی به این صورت است که پس از نقشه برداری و اندازه گیری فضای بین دو کابینت و انتخاب رنگ مورد نظر، شیشه ها با دستگاه های مخصوص برش خورده و همچنین فضاهای برجسته ای مانند حوله خشک کن، پریز برق و ... جداسازی می شود و با استفاده از چسب های مخصوص به صورت سرتاسری و یک دست روی دیوار به راحتی نصب می شود و پس از آن از یک فضای بسیار زیبا بهره مند خواهید شد.برای دیدن نمونه کار های بیشتر می توانید به صفحه لاکوبل بین کابینتی اجرا شده توسط گروه الماس جام مراجعه بفرمایین

  نکاتی مهم در مورد شیشه های رنگی بین کابینتی

  • اگر به دنبال بزرگتر نشان دادن فضای آشپزخانه باشید شیشه بین کابینتی انتخاب مناسبی خواهد بود
  • شیشه های مربوط به قسمت بالای اجاق گاز از مقاومت حرارتی بالایی برخوردار بوده و جای نگرانی از این بابت نیست
  • تمیز کردن شیشه  بین کابینتی به دلیل عدم فرو رفتگی و برجستگی به مراتب خیلی راحت تر از تمیز کردن دیوار های گچی، سنگی و ... می باشد
  • به دلیل استفاده از رنگ های با کیفیت و سپس قرار گرفتن در کوره، ماندگاری رنگ بسیار بالا می باشد
  • شیشه های رنگی بین کابینتی به صورت رنگی و همچنین طرح دار قابل طراحی و پیاده سازی می باشد
  • این شیشه ها با انعکاس نور در قسمت های دیگر اشپزخانه باعث بهتر شدن جلوه آشپزخانه می شود

  شیشه و آینه دکوراتیو الماس جام