آینه دکوراتیو

خانه بلاگ آینه دکوراتیو
 1. آینه دکوراتیو از جمله آینه ی طرح داریست که همیشه برای طراحی داخلی مورد توجه زیادی واقع شده است. زیرا بهترین سازه برای طراحی داخلی شیشه و سازه های شیشه ای است. سازه های شیشه ای از قدیم الیام در ساخت بنا و مدرنیزه کردن آن در کنار سازه های خشک و بی روح سنگ و چوب تاثیر متفاوت تری داشته اند. این سازه ها در بازار با طرح ها و انواع مختلف وجود دارند و بسته به سبک ساختمان و محل مورد استفاده خریداری می شوند. همچنین به خاطر تنوعی که دارند به راحتی تمام سلایق را پوشش می دهند. از جمله سازه های شیشه ای که به شدت امروز طرفدار پیدا کرده است آینه های دکوراتیو هستند. مشاهده تمام محصولات آینه الماس جام

  زیبایی سازی با آینه های دکوراتیو

  این آینه ها به راحتی در بخش های مختلف خانه و بنا قابلیت اجرا و جاسازی دارند و هر جا که قرار بگیرند طرحی متفاوت و دلپذیری را برای فضا ایجاد می کنند. این محصولات به دلیل زیبایی و تنوع بالایی که دارند یکی از ایده های خلاقانه برای اجرا در طراحی داخلی هستند. بعلاوه از گذشته تا به امروز در معماری های چه سبک مدرن و چه سنتی کارساز بوده و توانایی همگن شدن داشته اند.

  انعکاس نور: دلیلی برای معروفیت آینه ها

  همان طور که می دانیم یکی از ویژگی های منحصر به فرد آینه انعکاس نور از آن می باشد که این بازتاب, فضا را روشن تر و زیباتر به نمایش می گذارد. تلفیق نور و آینه حسی متفاوت در فضای خانه فراهم می کند که اصلا قابل قیاس با سایر سازه های دکوراتیو نیستند.

   مزایای بکار بردن آینه در آپارتمان های کوچک

  استفاده از آینه دکوراتیو در فضای کوچک موجب بزرگتر نشان دادن آن محیط می شود که این امر موجب فضا سازی محیط در آپارتمان های کوچک شهری می شود که این امر از مزایای آینه دکوراتیو در طراحی داخلی آپارتمان های کوچک و بدون نور محسوب می شود. در کل میتوان گفت آینه دکوراتیو، یک ایده جذاب و مقرون به صرفه برای آرایش و تزیین منازل است.

  انواع آینه های دکوراتیو

  این محصول با دو جنس شیشه ای و پلکسی گلاس در بازار موجود است. مدل شیشه ای نسبت به مدل پلکسی گلاس انعکاس منظم تری دارد اما از لحاظ مقاومت نسبت به آن شکننده تر و سنگین تر هستند. در مقابل، جنس پلکسی گلاس سبک و مقاوم تر در برابر شکستگی می باشدکه در دو رنگ طلایی و نقره ای تولید شده اند.

  بهترین مکان ها برای نصب آینه

  بهترین مکان در اتاق پذیرایی در بالای مبل است که زیبایی آن را دو چندان میکند. بهترین سایز آینه دکوراتیو در اتاق پذیرایی مدل های بزرگ این کار هستند. زیرا آینه بزرگ روی مبل از قرار دادن تیکه های مختلف آینه به صورت پازل کنار هم باعث جلب توجه همه و شیک و زیبا نشان دادن محیط خانه می شود و به دیوار بی جان اتاق جان بخشیده و درخشش بی نظیری را فراهم می کند. این آینه ها در تمام فضای خانه از پذیرای تا اتاق خواب و سرویس بهداشتی قابلیت جای گذاری دارد .

  نصب قطعات آینه

  قطعات ریز و درشت آینه های دکوراتیو زمانی زیبایی خود رانشان می دهند که به صورت کاملا خلاقانه و زیبا رو دیوار نصب شوند. برای نصب آسان آینه، به راحتی می توان از  چسب دوطرفه فومی درون بسته آن قرار دارد استفاده کرد و تیکه های کار را روی دیوار چسباند. این چسب با باد گرم سشوار از دیوار جدا و قطعات قابلیت جابجایی نیز دارد داشت. فروشگاه الماس جام