نرده و راه پله شیشه ای

خانه بلاگ نرده و راه پله شیشه ای
 1. استفاده از نرده شیشه ای در معماری عصر جدید به خاطر متریال شفاف شیشه در صنعت ساختمان سازی می باشد استفاده از شیشه در کنار سایر متریال های خشک و سنگی مثل جوب و فلز در عرصه دکوراسیون داخلی و خارجی بسیار گسترش پیدا کرده است.

  در گذشته به خاطر مقاومت کمی که شیشه به نسب سایر مواد ساختمانی داشت کمتر مورد استفاده به عنوان نرده، پله یا درب قرار می گرفت اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی از نظر مقاومت و استحکام بسیار پیشرفت نموده است و مورد استقبال طراحان ساختمان سازی قرار گرفته است .

  نرده های شیشه ای نقش تامین امنیت را در پله ها ایفا می کنند و در کنار ایمنی زیبایی خاصی را به راه پله های محل کار و منزل می دهند. نرده های شیشه ای در 5 نوع فیکس پوینت، اسپیگوت، اکسپوز، دفنی و فریملس تولیده شده اند که هر کدام متناسب با نوع کار قابلیت اجرا دارند. مشاهده تمام محصولات شیشه الماس جام

  شیشه ای مورد استفاده در تولید نرده های شیشه ای از جنس سکوریت و لایه ای لمینت جهت استحکام بیشتر در برابر ضربه و تحمل فشار های وارده بر آن می باشد تا استاندارد لازم برای ایمنی و حفاظت را فراهم آورد. نرده های شیشه ای قابل استفاده در بالکن ها ، جان پناه ها ، ووید ها و راه پله های تمام ساختمان های خصوصی و عمومی مانند نرده های شیشه ای پله هتل ها و فرودگاه ها و نرده بالکن و نرده شیشه ای تراس و جان پناه شیشه ای برای ساختمان ویلاها و بیمارستان ها و مراکز تجاری و اداری می باشد. همچنین نرده های تمام شیشه به دلیل استحکام بالا و زیبایی ظاهری کاربرد فراوانی در ساختمان های پر تردد مانند هتل ها و ساختمان های اداری و تجاری را دارا می باشند.

  شرکت الماس جم با استفاده از بهترین مواد اولیه ساخت نرده های شیشه ای از جنس سکوریت و لمینت کریستالی و ساده با انواع یراق و اتصال نرده های شیشه ای از جنس استیل زنگ نزن ، المینیوم توانسته است انواع نرده شیشه ها برای استفاده در ساختمان های خصوصی و عمومی تولید کند و از طریق سایت معتبر آینه ها و شیشه ای تزیینی (فروشگاه الماس جام)که متخصص در فروش انواع کارهای شیشه ای در ساختمان است به فروش برساند.

  در عصر حاضر معماران و طراحان به این نتیجه رسیده‌اند که از متریال شیشه به دلیل شفافیت ذاتی که دارد هرچه بیشتر در عرصه دکوراسیون داخلی و خارجی استفاده کنند