سقف شیشه ای

خانه بلاگ سقف شیشه ای
  1. برای سفارش سقف شیشه ای نیاز است بدانیم : امروزه با پیشرفت تکنولوژی و دانش مهندسی شاهد اهمیت ویژه سازه های شیشه ای در کنار متریال های خشک و بی روح دیگر متریال ها مثل سنگ و چوب در صنعت ساختمان سازی هستیم استفاده از سازه های شیشه ای در امر ساخت و ساز روز به روز جایگاه گسترده تری پیدا می کند و به متریال و اجزای اصلی ساختمان سازی تبدیل می شود. مشاهده تمام محصولات شیشه الماس جام

    سقف شیشه ای از منحصر به فردترین و زیباترین اجزای یک ساختمان نسبت به محصولات مشابه خود محسوب می شود به گونه ای که امروزه استفاده از سقف های شفاف جهت پوشاندن فضاها بسیار پر استفاده و رایج شده است. سقف های شیشه ای به راحتی با توجه به وضعیت آب و هوایی می تواند باز و یا بسته شود، فضایی راحت و پر استفاده برای شما و کسانی که دوستشان دارید ایجاد می نمایند. استفاده از سقف های شیشه ای نتنها فضای زیبا و مدرنی را برای ساختمان ایجاد می کند بلکه به روشنایی فضا به انعکاس نور کمک شایانی کرده و به نسبت هزینه ای که در اجرای این سیستم می کنید ظاهری شیک و مدرن به بنا می دهید و بر ارزش سازه از طریق استفاده از این سیستم می افزاید.

    سقف شیشه ای از سازه فلزی مستحکم با پوشش شیشه های سکوریت تولید شده است که امر موجب استحکام و مقاومت آن در برابر تنش های محیطی و تغییرات دمایی است جنس سکوریت شیشه های سقف باعث می شود هنگام ضربه و شکستن تکه ای آن برنده نباشد و خطری افراد و اجسام زیر سقف را تهدید نخواهد کرد . 

    از مزایای اجرای سقف های شیشه ای می توان به راحت بودن نصب و از نظر هزینه مقرون به صرفه آن اشاره کرد به گونه ای که این سیستم با استفاده از انعکاس نور طبیعی به جای الکتریسیته به عنوان یک منبع نور موجب صرفه جویی در مصرف انرژی محسوب می شود. از دیگر مزایای استفاده از سقف شیشه ای می توان به فراهم کردن رابطه بصری با محیط بیرون از فضای ساختمان، تحمل گرمایش غیر فعال خورشیدی ، تهویه و خنک سازی و مبادله هوای تازه، هدیه کردن آسمان مجازی به آپارتمان و تنوع و زیباتر سازی فضای ساختمان نیز اشاره کرد.